معماری
خانه / ویزای مولتی کانادا / سفارت کانادا

سفارت کانادا

دریافت وقت سفارت کانادا

شاید مهم‌ترین قسمت اقدام برای اخذ ویزای کانادا، پس از تکمیل مدارک مورد نیاز ویزای کانادا، گرفتن وقت سفارت باشد. با وجود سخت گیری های شدید این دولت برای ارائه ی ویزای کانادا، در این میان ایرانیان با مشکل بزرگی جهت دریافت وقت فوری سفارت کانادا روبرو هستند. عدم وجود سفارت کشور کانادا در ایران یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی است که گردشگران ایرانی با آن روبرو هستند. به موجب این امر گردشگران ملزم به انجام سفری میشوند تا برای دریافت وقت سفارت و همچنین ویزای کانادا اقدام نمایند. بنابراین متقاضی ویزای کانادا باید جهت گرفتن وقت سفارت برای سفر به یکی از کشورهای اطراف مانند ترکیه، امارات متحده عربی و یا ارمنستان برنامه‌ریزی کند. که این امر موجب صرف هزینه ی گزاف برای مسافر میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص وقت سفارت کانادا با کارشناسان آریا سفر تماس بگیرید.

تلفن های تماس: ۶۶۵۳۱۰۹۱ – ۶۶۵۳۳۰۷۲ – ۶۶۵۳۳۲۵۴ (۰۲۱)

وقت سفارت کانادا در باکو

کشورهای واسط جهت دریافت وقت سفارت کشور کانادا

  •  وقت سفارت کانادا در ارمنستان
  •  وقت سفارت کانادا در ابوظبی
  •  وقت سفارت کانادا در استانبول
  •  وقت سفارت کانادا در آنکارا

گردشگران و متقاضیان دریافت وقت سفارت میتوانند با استفاده از خدمات آریاسفر نسبت به دریافت وقت سفارت و همچنین پیکاپ ویزای کانادا اقدام کنند.
متقاضیان دریافت وقت سفارت کانادا میتوانند با تماس با کارشناسان آریاسفر و استفاده از دانش و مهارت مشاوران خبره ی ما، بدون نیاز به حضور در سفارت به راحتی به آن دست بیابند و شما را از سفرهای وقت‌گیر و غیرضروری به کشورهای اطراف معاف کند. از تکمیل هر گونه فرم و یا مدرکی بدون مشورت با کارشناسان ما پرهیز کنید. زیرا گاهی ممکن است به دلیل عدم آگاهی متقاضی هزینه‌های اضافی و فراوانی متحمل شود.

جهت آگاهی از روش تعیین وقت سفارت کانادا، اخذ انواع ویزای کانادا و مدارک مورد نیاز ویزای کانادا وارد کانال راهنمای سفر کانادا شوید.
https://t.me/canada_for_visa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button تماس با آریا سفر پردیس
error: Content is protected !!