معماری
خانه / ترجمه مدارک کانادا / ترجمه جواز کسب سفارت کانادا
ترجمه جواز کسب سفارت کانادا

ترجمه جواز کسب سفارت کانادا

ترجمه جواز کسب سفارت کانادا و ترجمه رسمی پروانه کسب سفارت کانادا به صورت فوری: ۶۶۵۳۱۰۹۱ ۰۲۱ ترجمه رسمی جواز کسب به زبان انگلیسی برای سفارت کانادا و ویزای سایر کشورها.

ترجمه جواز کسب سفارت کانادا یکی از مواردی است که چنانچه متقاضی دریافت ویزای کانادا باشید به آن برخواهید خورد. ترجمه جواز کسب سفارت کانادا جزء مدارک شغلی جهت ارائه به سفارت کانادا است و مطابق طبقه بندی مدارک مورد نیاز سفارت جهت اخذ ویزای کانادا، ارائه مدارک شغلی از مهمترین بخش ها میباشد.
ارائه ترجمه جواز کسب به سفارت کانادا دارای اهمیت خاصی است زیرا وجود این مدرک در واقع ثابت میکند که فرد در کشور خود دارای کسب و کار است و قصد ادامه فعالیت خود را دارد و همچنین متقاضی دریافت ویزا قبل از پایان مدت ویزای خود انگیزه ای برای بازگشت به کشور را خواهد داشت. بنابراین افسر بررسی کننده مدارک باید مطمئن شود که فرد متقاضی ویزا، به کشور خود باز میگردد.

 

نکات مهمی که در رابطه با ترجمه جواز کسب سفارت کانادا باید بدانید:
• جهت ترجمه رسمی جواز کسب سفارت کانادا با مهر مترجم، رویت اصل مدرک توسط دارالترجمه ضروری است.
• ترجمه جواز کسب سفارت کانادا با مهر و امضای اتحادیه مربوطه قابل ترجمه و تایید دادگستری است.
• ترجمه جواز کسب در صورتی که مدت اعتبار آن نگذشته باشد قابل ترجمه و دریافت مهر تایید دادگستری است.
• در خصوص جواز کسب های جدید که دارای کد شناسه صنفی میباشند استعلام از سامانه اصناف پرینت گرفته میشود و به همراه ترجمه رسمی جواز کسب برای تاییدات دادگستری ارسال میگردد.
• جواز کسب در نسخه های قدیمی دارای شناسه صنفی نمیباشد و در نسخه های جدید دارای کد شناسه صنفی است. برای این دسته از جواز کسب که دارای کد شناسه صنفی نیستند بایستی از اتحادیه مربوط نامه ای خطاب به دارالترجمه مبنی بر اصالت جواز کسب صادر گردد.

برای ترجمه فوری مدارک و ترجمه جواز کسب سفارت کانادا و تائید دادگستری و وزارت امور خارجه ۳ روز کاری زمان لازم است. در صورت نیاز مشتری و در شرایط خاص این پروسه کوتاهتر نیز خواهد شد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان آریا سفر تماس بگیرید.

تلفن های تماس: ۶۶۵۳۱۰۹۱ – ۶۶۵۳۳۰۷۲ – ۶۶۵۳۳۲۵۴ (۰۲۱)

همچنین ببینید

ترجمه پروانه مطلب سفارت کانادا

ترجمه پروانه مطلب سفارت کانادا

ترجمه پروانه مطلب سفارت کانادا – دارالترجمه رسمی آریا سفر. ترجمه رسمی پروانه مطب، ترجمه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button تماس با آریا سفر پردیس
error: Content is protected !!